Výrobok

PeniSizeXL

0
(0)

Hrúbka a dĺžka penisu sa môže líšiť, avšak veľká časť mužov sa necíti spokojná s rozmermi ich narodenia. Zväčšenie člena je téma, ktorá je veľmi populárna medzi mužmi, čo je dôvod, prečo trh ponúka rôzne typy prípravkov PeniSizeXl. Problém je vážny, len málo pánov je úplne spokojných s veľkosťou ich penisu. Priemerná dĺžka penisu je asi desať centimetrov, zatiaľ čo priemerná hrúbka dosahuje 2,5 cm. V režime erekcie je penis až osemnásť cm dlhý.

Tablety PeniSizeXL sú tablety, ktoré predlžujú a zahusťujú penis, ako aj zlepšujú vašu sexuálnu výkonnosť.

PeniSizeXL efekty

 • Dlhší a hrubší penis – vďaka svojej jedinečnej receptúre PeniSizeXL podporuje uvoľňovanie oxidu dusnatého do nervových zakončení v blízkosti penisu corpus caverros. Vďaka tomu vo väčšej miere prúdi cez bunky penisu významnejšie množstvo krvi, ktoré ich tlačí a zväčšuje ich veľkosť.
 • Dlhší a hrubší penis – vďaka svojej jedinečnej receptúre PeniSizeXL podporuje uvoľňovanie oxidu dusnatého do nervových zakončení v blízkosti penisu corpus caverros. Vďaka tomu prúdi významnejší obsah krvi cez bunky penisu vo väčšej miere, tlačí ich a zvyšuje ich veľkosť.
 • Intenzívnejšie orgazmy – pomocou PeniSizeXL a znovuzískanie pocitu mužskosti poskytujete jedinečné orgazmy nielen sebe, ale aj svojmu partnerovi. S PeniSizeXL bude penetrácia plnšia a presnejšia, čo vám poskytne intenzívnejšie orgazmy a nezabudnuteľné pocity.
PeniSizeXL (PeniSizeXL)

PeniSizeXL cena

Spustiť program 1 +1: £199 >> pozri

Odporúčaný program 2 + 1 : 333 PLN >> (-45%) Pozri

Maximálny účinok programu 3 + 3 : 555 PLN >> (-54%) Pozri

Zloženie PeniSizeXL

 • Tribulus Terrestris – podporuje uvoľňovanie oxidu dusnatého do nervových zakončení v blízkosti penisu corpus caverne, čo spôsobuje ich zväčšenie a zvýšenie. Okrem toho stimuluje spermatogenézu u mužov a zvyšuje hladinu voľného testosterónu v krvi. Zvyšuje sexuálnu výkonnosť mužov.
 • Ženšen – zvyšuje libido, pôsobí v problémoch s erekciou. Ginsenosidy obsiahnuté v odzrňovaní zvyšujú uvoľňovanie oxidu dusnatého v tele, čo podporuje uvoľnenie krvných ciev, čo spôsobuje zvýšený prietok krvi do penisu.
 • Koreň Maca – zlepšuje sexuálnu túžbu u mužov a zlepšuje erekciu. Zlepšuje produkciu spermií a pohyblivosť spermií. Je to veľký zdroj bielkovín a tiež poskytuje telu esenciálne aminokyseliny, vrátane arginínu, ktorý je m.in. za prívod krvi do mužských genitálií.
 • Muira Puama – sa používa ako prostriedok prevencie sexuálnych porúch u mužov. Zabraňuje predčasnej ejakulácii, posilňuje sexuálne funkcie, pomáha udržiavať silnú a dlhú erekciu.
 • Sabal palm – podporuje libido. Podporuje sexuálnu funkciu a chráni testosterón pred zmenou na nežiaduci dihydrotestosterón. Pôsobí proti problémom s prostatou.
 • Damian leaf – podporuje sexuálnu výkonnosť, zvyšuje libido, predlžuje a zvyšuje erekciu.

PeniSizexl dávkovanie

PeniSizeXL sa má používať dvakrát denne po 1 kapsule. Prvá kapsula sa má užiť približne 10 000 mg/m. 20 minút pred ranného jedla. Druhá kapsula sa má užívať cca 10 000 mg/c. 30-40 minút pred indued. V dňoch, ktoré nie sú sexuálne aktívne, sa má druhá kapsula užiť približne pred 10 000 rokmi. 20 minút pred jedlom. Neprekračujte odporúčanú dávku.

PeniSizeXL recenzie

penisizexl

Skúšal som PeniSizeXL a myslím, že to bol hit. Už nikdy nebudem musieť byť priemerný. Nielen môj nový partner z toho získal, ale aj dôvera, ktorá rástla s členom.

Jan, 25 rokov

Som po 5 týždňoch liečby. Náš sexuálny život je úspešnejší ako pred 20 rokmi. Ako je to možné? Poznáme naše telá, môžeme komunikovať bez slov, vieme, ako uspokojiť naše potreby. PeniSizeXL mi poskytol energiu 20-ročného. A veľkosť? No, moja žena sa tiež začala správať ako dvadsaťročná, toto je pravdepodobne najlepšie potvrdenie účinnosti liečby.

Peter, 51 rokov

Hoci lekári zaručujú, že nie je veľkosť a finesse je najdôležitejšia vec, väčšina pánov má v tejto chvíli komplex. Takéto problémy môžu byť odstránené prirodzeným spôsobom, zväčšenie penisu je pomerne jednoduché a chirurgia nie je potrebná.

Po prvé, je potrebné si uvedomiť, že pod vplyvom najrôz všetkých druhov faktorov sa jeho veľkosť mení. Penis sa zmenšuje pod vplyvom chladu, strachu, únavy, bohužiaľ aj s plynutím rokov sa zmenšuje.

Spôsoby zväčšenia penisu

 • Napríklad môžete cvičiť, preto stojí za to ísť k sexuológovi. Samozrejme, cvičenie nezmení veľkosť penisu natrvalo, rovnako ako tablety alebo gély. Správne vybrané tréningy vykonávané s pravidelnou frekvenciou môžu poskytnúť aj dobré výsledky, ale nemôžu byť prehnané.
 • Záujem je aj o špecializované vákuové čerpadlá, ktoré sú postavené z akrylového valca a push-upov. Jeho pôsobenie spočíva v tom, že okolo penisu sa vytvorí vákuum, vďaka ktorému do neho prúdi krv, ktorá spôsobuje erekciu. Pumpa sa používa nielen na zväčšenie penisu, ale aj ako alternatívny spôsob farmakologických prostriedkov, vybavenie tohto typu sa odporúča pre ľudí s poraneniami chrbtice. Pumpu používajte najviac 20 minút a nezabudnite ju príliš neumpovať, pretože môže dôjsť k poškodeniu krvných ciev.
 • Na trhu sú k dispozícii aj špeciálne pilulky na zväčšenie penisu, samozrejme, že nie všetky budú účinné, nezabudnite si pozorne prečítať zloženie vybraných produktov. Tablety na zvýšenie člena by mali mať vo svojom zložení zložky prírodného pôvodu, najlepšie je siahnuť po prostriedkoch z osvedčených zdrojov, aby ste sa nepoškodili. Tablety majú nielen účinok zväčšenia veľkosti penisu, ale tiež zvyšujú sexuálnu túžbu, vďaka ktorej je pohlavný styk uspokojivejší pre oboch partnerov.
 • Hoci dnes môžete nájsť veľa rôznych typov prostriedkov, ktoré teoreticky musia ovplyvniť mužskosť, v skutočnosti musíte vedieť, že trvalé rozšírenie člena je možné len prostredníctvom chirurgických zákrokov. Operácia zväčšenia penisu sa odporúča len v odôvodnených prípadoch, pretože je spojená so závažným rizikom, v niektorých prípadoch môže nasledovať nezvratné poškodenie funkcie penisu, t. j. muž môže stratiť schopnosť dosiahnuť erekciu a erekciu.

Prírodné spôsoby, ako zvýšiť penis, sú bezpečné, liečba je spojená s vysokým rizikom, takže o nich nerozhodute. Treba mať na pamäti, že veľkosť penisu nie je najdôležitejšia a komplexy sú vždy výsledkom psychiky.

Veľký penis je pre väčšinu mužov lepší pocit sebahodoby a lepšie sebavedomie. Hoci ženy hovoria, že veľkosť penisu počas zblíženia naozaj nezáleží a dôležitejšie je citlivosť a dokonca fantázia partnera, pre pánov je to veľmi dôležitá otázka, ktorú strávia veľa času.

Veľkosti penisu sa líšia v závislosti od pôvodu a genetickej predispozície. Veľkosť nie je v čase zblíženia naozaj dôležitá, najdôležitejším faktorom, ktorý zaručuje úspešné vyžitie, je fantázia a láska partnera. Napriek tomu muži uprednostňujú prírodu s väčšími rozmermi.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.