Výrobek

PeniSizeXL

0
(0)

Tloušťka a délka penisu se může lišit, nicméně velká část mužů se necítí spokojena s rozměry svého narození. Zvětšení člena je téma, které je velmi populární mezi muži, a proto trh nabízí různé typy přípravků PeniSizeXl. Problém je vážný, jen málo pánů je plně spokojeno s velikostí jejich penisu. Průměrná délka penisu je asi deset centimetrů, zatímco průměrná tloušťka dosahuje 2,5 cm. V režimu erekce je penis až osmnáct cm dlouhý.

PeniSizeXL tablety jsou tablety, které prodlužují a zahušťují penis, stejně jako zlepšit váš sexuální výkon.

PeniSizeXL efekty

 • Delší a silnější penis – díky svému jedinečnému složení PeniSizeXL podporuje uvolňování oxidu dusnatého do nervových zakončení v blízkosti penisu corpus caverros. Díky tomu protéká významnější množství krve buňkami penisu větší rychlostí, tlačí je a zvětšuje jejich velikost.
 • Delší a silnější penis – díky svému jedinečnému složení PeniSizeXL podporuje uvolňování oxidu dusnatého do nervových zakončení v blízkosti penisu corpus caverros. Díky tomu protéká významnější obsah krve buňkami penisu vyšší rychlostí, tlačí je a zvyšuje jejich velikost.
 • Intenzivnější orgasmy – pomocí PeniSizeXL a znovuzískání pocitu mužnosti poskytujete jedinečné orgasmy nejen sobě, ale i svému partnerovi. S PeniSizeXL bude penetrace plnější a přesnější, což vám poskytne jak intenzivnější orgasmy, tak nezapomenutelné pocity.
PeniSizeXL

Cena PeniSizeXL

Spustit program 1+1 : £199 >> viz

Doporučený program 2 + 1 : 333 PLN >> (-45%) Viz

Maximální účinek programu 3 + 3 : 555 PLN >> (-54%) Viz

Složení PeniSizeXL

 • Tribulus Terrestris – podporuje uvolňování oxidu dusnatého do nervových zakončení v blízkosti corpus caverne penisu, což způsobuje jejich zvětšení a zvýšení. Kromě toho stimuluje spermatogenezi u mužů a zvyšuje hladinu volného testosteronu v krvi. Zvyšuje sexuální výkonnost mužů.
 • Ženšen – zvyšuje libido, působí v problémech s erekcí. Ginsenosidy obsažené v ginsingu zvyšují uvolňování oxidu dusnatého v těle, což podporuje uvolnění krevních cév, což způsobuje zvýšený průtok krve do penisu.
 • Kořen Maca – zlepšuje sexuální apetit u mužů a zlepšuje erekci. Zlepšuje produkci spermií a pohyblivost spermií. Je to velký zdroj bílkovin a také poskytuje tělu esenciální aminokyseliny, včetně argininu, který je zodpovědný m.in. za krevní zásobení mužských genitálií.
 • Muira Puama – se používá jako prostředek prevence sexuálních poruch u mužů. Zabraňuje předčasné ejakulaci, posiluje sexuální funkce, pomáhá udržovat silnou a dlouhou erekci.
 • Sabal palma – podporuje libido. Podporuje sexuální funkce a chrání testosteron před změnou na nežádoucí dihydrotestosteron. Působí proti problémům s prostatou.
 • Damian list – podporuje sexuální výkonnost, zvyšuje libido, prodlužuje a zvyšuje erekci.

PeniSizexl dávkování

PeniSizeXL by měl být používán 2krát denně po 1 tobolce. První tobolka by měla být přijata přibližně 10 000 mg/m. 20 minut před ranním jídlem. Druhá tobolka by měla být užíváná po dobu cca 10 000 mg/c. 30-40 minut před indued. V nepohlavně aktivních dnech by měla být druhá tobolka užíváná přibližně před 10 000 lety. 20 minut před jídlem. Nepřekračujte doporučenou dávku.

Recenze PeniSizeXL

penisizexl

Zkoušel jsem PeniSizeXL a myslím, že to byl hit. Už nebudu muset být průměrný. Nejen, že z toho můj nový partner získal, ale také důvěru, která rostla s členem.

Jan, 25 let

Jsem po 5 týdnech léčby. Náš sexuální život je úspěšnější než před 20 lety. Jak je to možné? Známe svá těla, můžeme komunikovat beze slov, víme, jak uhodovat naše potřeby. PeniSizeXL mi poskytl energii 20letého. A velikost? No, moje žena se také začala chovat jako dvacetiletá, to je pravděpodobně nejlepší potvrzení účinnosti léčby.

Petr, 51 let

Ačkoli lékaři zaručují, že to není velikost a jemnost je nejdůležitější věc, většina pánů má v tuto chvíli komplex. Takové problémy mohou být odstraněny přirozeným způsobem, zvětšení penisu je poměrně jednoduché a operace není nutná.

Především je třeba si uvědomit, že pod vlivem nejrůznějších faktorů se jeho velikost mění. Penis se zmenšuje pod vlivem chladu, strachu, únavy, bohužel také s průchodem let se zmenšuje.

Způsoby, jak zvětšit penis

 • Můžete například cvičit, protože to stojí za to jít k sexuologovi. Cvičení samozřejmě nezmění velikost penisu trvale, stejně jako tablety nebo gely. Správně vybrané tréninky prováděné s pravidelnou frekvencí mohou poskytnout i dobré výsledky, ale nemohou být přehnané.
 • Velký zájem je také o specializované vývěvy, které jsou vyrobeny z akrylátového válce a kliků. Jeho působení spočívá v tom, že kolem penisu se vytvoří vakuum, díky kterému do něj proudí krev, která způsobuje erekci. Čerpadlo se používá nejen pro zvětšení penisu, ale také jako alternativní způsob farmakologických prostředků, zařízení tohoto typu se doporučuje pro osoby s poraněním páteře. Čerpadlo používejte ne déle než 20 minut a nezapomeňte jej příliš nepumpovat, protože může dojít k poškození krevních cév.
 • Na trhu jsou také k dispozici speciální pilulky na zvětšení penisu, samozřejmě ne všechny budou účinné, nezapomeňte si pečlivě přečíst složení vybraných produktů. Tablety pro zvýšení člena by měly mít ve svém složení složky přírodního původu, je nejlepší sáhnout po prostředcích z osvědčených zdrojů, aby se nepoškodili. Tablety mají nejen účinek zvýšení velikosti penisu, ale také zvyšují sexuální touhu, díky níž je pohlavní styk uspokojivější pro oba partnery.
 • Ačkoli dnes můžete najít mnoho různých typů prostředků, které teoreticky musí ovlivnit mužnost, ve skutečnosti potřebujete vědět, že trvalé rozšíření člena je možné pouze chirurgickými postupy. Operace zvětšení penisu se doporučuje pouze v odůvodněných případech, protože je spojena se závažným rizikem, v některých případech může dojít k nevratnému poškození funkce penisu, tj. muž může ztratit schopnost dosáhnout erekce a erekce.

Přirozené způsoby, jak zvýšit penis, jsou bezpečné, léčba je spojena s vysokým rizikem, takže o nich rozhodněte. Je třeba mít na paměti, že velikost penisu není nejdůležitější a komplexy jsou vždy výsledkem psychiky.

Velký penis je pro většinu mužů lepším smyslem pro sebeúctu a lepší sebeúctu. Ačkoli ženy říkají, že velikost penisu během sblížení opravdu nezáleží a důležitější je citlivost a dokonce fantazie partnera, pro pány je to velmi důležitá otázka, kterou stráví spoustu času.

Velikost penisu se liší v závislosti na původu a genetické predispozici. Velikost není v době sblížení opravdu důležitá, nejdůležitějším faktorem, který zaručuje úspěšné vyžití, je fantazie a láska partnera. Nicméně, muži přesto dávají přednost přírodě s většími rozměry.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.