Bez kategorii

PeniSizeXL (PeniSizeXL)

0
(0)

Varpos storis ir ilgis gali skirtis, tačiau didelė dalis vyrų nesijaučia patenkinti savo gimimo matmenimis. Nario didinimas yra tema, kuri yra labai populiari tarp vyrų, todėl rinka siūlo įvairių tipų "PeniSizeXl" preparatus. Problema yra rimta, nedaugelis džentelmenų yra visiškai patenkinti savo varpos dydžiu. Vidutinis varpos ilgis yra apie dešimt centimetrų, o vidutinis storis siekia 2,5 cm. Erekcijos režimu varpa yra iki aštuoniolikos cm ilgio.

PeniSizeXL tabletės yra tabletės, kurios pailgins ir sutirštins varpą, taip pat pagerins jūsų seksualinę veiklą.

PeniSizeXL efektai

 • Ilgesnis ir storesnis varpa – dėl savo unikalios formulės PeniSizeXL palaiko azoto oksido išsiskyrimą į nervų galus šalia corpus caverros varpos. Dėl to didesnis kraujo kiekis teka per varpos ląsteles didesniu greičiu, stumia juos ir didina jų dydį.
 • Ilgesnis ir storesnis varpa – dėl savo unikalios formulės PeniSizeXL palaiko azoto oksido išsiskyrimą į nervų galus šalia corpus caverros varpos. Dėl to didesnis kraujo kiekis didesniu greičiu teka per varpos ląsteles, stumia juos ir didina jų dydį.
 • Intensyvesni orgazmai – naudodami "PeniSizeXL" ir atgaudami vyriškumo jausmą, suteikiate unikalius orgazmus ne tik sau, bet ir savo partneriui. Su "PeniSizeXL" įsiskverbimas bus išsamesnis ir tikslesnis, o tai suteiks jums tiek intensyvesnius orgazmus, tiek nepamirštamus pojūčius.
PeniSizeXL (PeniSizeXL)

PeniSizeXL kaina

Pradėti programą 1+1 : £199 >> pamatyti

Rekomenduojama programa 2 + 1: 333 PLN >> (-45%) Pamatyti

Maksimalus programos efektas 3 + 3: 555 PLN >> (-54%) Pamatyti

PeniSizeXL sudėtis

 • Tribulus Terrestris – palaiko azoto oksido išsiskyrimą į nervų galūnes šalia corpus caverne varpos, todėl jie didėja ir didėja. Be to, jis stimuliuoja spermatogenezę vyrams ir padidina laisvo testosterono kiekį kraujyje. Tai pagerina vyrų seksualinę veiklą.
 • Ženšenis – kelia libido, veikia erekcijos problemose. Ginsenosidai, esantys ženšenyje, padidina azoto oksido išsiskyrimą organizme, kuris palaiko kraujagyslių atsipalaidavimą, sukeldamas padidėjusį kraujo tekėjimą į varpą.
 • Maca šaknis – pagerina lytinį potraukį vyrams ir pagerina erekciją. Pagerina spermos gamybą ir spermatozoidų judrumą. Tai didelis baltymų šaltinis ir taip pat suteikia organizmui būtinas aminorūgštis, įskaitant argininą, kuris m.in. už kraujo tiekimą į vyrų genitalijas.
 • Muira Puama – naudojamas kaip priemonė užkirsti kelią seksualiniams sutrikimams vyrams. Jis apsaugo nuo ankstyvos ejakuliacijos, stiprina seksualines funkcijas, padeda išlaikyti stiprią ir ilgą erekciją.
 • Sabal palmių – palaiko libido. Jis palaiko lytinę funkciją ir apsaugo testosteroną nuo nepageidaujamo dihidrotestosterono pakeitimo. Neutralizuoja prostatos problemas.
 • Damian lapų – palaiko seksualinę veiklą, padidina libido, pailgėja ir padidina erekciją.

PeniSizexl dozė

PeniSizeXL reikia vartoti 2 kartus per parą po 1 kapsulės. Pirmąją kapsulę reikia išgerti apie 10 000 mg/m. 20 minučių prieš rytinę valgio dalį. Antrąją kapsulę reikia vartoti maždaug 10 000 mg/c. 30-40 minučių prieš indued. Ne lytiškai aktyviomis dienomis antrąją kapsulę reikia vartoti maždaug prieš 10 000 metų. 20 minučių prieš valgį. Neviršykite rekomenduojamos dozės.

PeniSizeXL atsiliepimai

penisizexl penisizexl penisizexl

Bandžiau PeniSizeXL ir manau, kad tai buvo hitas. Aš visiškai nebe turėsiu būti vidutiniškas. Iš to naudos negavo ne tik mano naujasis partneris, bet ir pasitikėjimas, kuris augo kartu su nariu.

Sausis, 25

Aš po 5 savaičių gydymo. Mūsų seksualinis gyvenimas yra sėkmingesnis nei prieš 20 metų. Kaip tai įmanoma? Mes žinome savo kūnus, kuriuos galime bendrauti be žodžių, žinome, kaip patenkinti savo poreikius. PeniSizeXL suteikė man 20-mečio energiją. Ir dydis? Na, mano žmona taip pat pradėjo elgtis kaip dvidešimtmetei, tai turbūt geriausias gydymo veiksmingumo patvirtinimas.

Petras, 51

Nors gydytojai garantuoja, kad tai nėra dydis ir subtilumas yra svarbiausias dalykas, dauguma džentelmenų šiuo metu turi kompleksą. Tokios problemos gali būti pašalintos natūraliu būdu, varpos padidėjimas yra gana paprastas ir chirurgija nereikalinga.

Visų pirma, būtina suprasti, kad visų rūšių veiksnių įtakoje keičiasi jo dydis. Varpa tampa mažesnė šalčio, baimės, nuovargio įtakoje, deja, ir bėgant metams ji tampa mažesnė.

Būdai, kaip padidinti varpą

 • Pavyzdžiui, galite praktikuoti, todėl verta eiti į seksologą. Žinoma, pratimas visam laikui nepakeis varpos dydžio, kaip ir tabletės ar geliai. Tinkamai parinktos treniruotės, atliekamos reguliariai, gali duoti net gerų rezultatų, tačiau jos negali būti perdėtos.
 • Taip pat didelį susidomėjimą kelia specializuoti vakuuminiai siurbliai, pastatyti iš akrilo cilindro ir stūmimų. Jo veiksmai slypi tuo, kad aplink varpą susidaro vakuumas, dėl kurio į jį patenka kraujas, sukeliantis erekciją. Siurblys naudojamas ne tik varpos plėtrai, bet ir kaip alternatyvus būdas farmakologinėmis priemonėmis, šio tipo įranga rekomenduojama žmonėms, turintiems stuburo traumų. Naudokite siurblį ne ilgiau kaip 20 minučių, ir nepamirškite, kad siurblys per sunku, nes gali atsirasti kraujagyslių pažeidimas.
 • Rinkoje taip pat yra specialių varpos didinimo tablečių, žinoma, ne visi bus veiksmingi, nepamirškite atidžiai perskaityti pasirinktų produktų sudėties. Tabletės, skirtas nariui padidinti, savo sudėtyje turėtų turėti natūralios kilmės ingredientus, geriausia pasiekti priemones iš įrodytų šaltinių, kad nebūtų pakenkta sau. Tabletės ne tik padidina varpos dydį, bet ir padidina lytinį potraukį, dėl kurio lytiniai santykiai yra labiau patenkinti abiem partneriams.
 • Nors šiandien galite rasti daug įvairių tipų priemonių, kurios teoriškai turi paveikti vyriškumą, iš tikrųjų reikia žinoti, kad nuolatinė nario plėtra yra įmanoma tik chirurginėmis procedūromis. Varpos didinimo operacija rekomenduojama tik pagrįstais atvejais, nes ji yra susijusi su rimtu pavojumi, kai kuriais atvejais gali būti negrįžtamas varpos funkcijos pažeidimas, t. y. žmogus gali prarasti gebėjimą gauti erekciją ir erekciją.

Natūralūs būdai padidinti varpą yra saugūs, gydymas yra susijęs su didele rizika, todėl nespręskite jų. Reikėtų nepamiršti, kad varpos dydis nėra svarbiausias, o kompleksai visada yra psichikos rezultatas.

Didelis varpos daugumai vyrų yra geresnis savivertės jausmas ir geresnė savigarba. Nors moterys sako, kad varpos dydis suartėjimo metu iš tikrųjų nėra svarbus ir svarbesnis yra partnerio jautrumas ir net fantazija, džentelmenams tai yra labai svarbus klausimas, kurį jie praleis daug laiko.

Varpos dydžiai skiriasi, priklausomai nuo kilmės ir genetinio polinkio. Dydis nėra labai svarbus suartėjimo metu, svarbiausias veiksnys, garantuojantis sėkmingą egzistuojantį, yra partnerio fantazija ir meilė. Nepaisant to, vyrai vis dėlto nori turėti gamtą su daugiau dydžių.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.