Produkty

PeniSizeXL

5
(6)

Grubość i długość penisa może być różna, jednak dużą część mężczyzn nie czuje się zadowolona z wymiarów swojego przyrodzenia. Powiększanie członka to temat, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem pośród mężczyzn, dlatego rynek oferuje różnego typu preparaty PeniSizeXl. Problem jest poważny, niewielu panów jest w pełni zadowolonych z rozmiaru swojego penisa. Średnia długość penisa wynosi około dziesięć centymetrów, natomiast średnia grubość dochodzi do 2,5 cm. W trybie erekcji penis ma nawet osiemnaście cm długości.

PeniSizeXL to tabletki dzięki któremu wydłużysz oraz pogrubisz penisa, a także poprawisz swoją sprawność seksualną.

PeniSizeXL efekty

 • Dłuższy oraz grubszy penis – dzięki swojej unikalnej formule PeniSizeXL wspomaga uwalnianie tlenku azotu do zakończeń nerwowych w pobliżu ciał jamistych prącia. Dzięki temu przez komórki penisa przepływa znaczniejsza ilość krwi w większym tempie, rozpychając je i powiększając ich rozmiar.
 • Dłuższy oraz grubszy penis – dzięki swojej unikalnej formule PeniSizeXL wspomaga uwalnianie tlenku azotu do zakończeń nerwowych w pobliżu ciał jamistych prącia. Dzięki temu przez komórki penisa przepływa znaczniejsza zawartość krwi w większym tempie, rozpychając je i zwiększając ich rozmiar.
 • Intensywniejsze orgazmy – stosując PeniSizeXL oraz odzyskując poczucie męskości dostarczasz niepowtarzalne orgazmy nie tylko sobie, lecz też swojej partnerce. Dzięki PeniSizeXL penetracja będzie pełniejsza i dokładniejsza, co zapewni wam obojgu intensywniejsze orgazmy oraz niezapomniane doznania.
PeniSizeXL

PeniSizeXL cena

Program start 1+1 : 199 zł >> zobacz

Program polecany 2 + 1 : 333 zł >> (-45%) zobacz

Program maksymalny efekt 3 + 3 : 555 zł >> (-54%) zobacz

PeniSizeXL skład

 • Tribulus Terrestris – wspomaga uwalnianie tlenku azotu do zakończeń nerwowych w pobliżu ciał jamistych prącia, powodując ich powiększanie i zwiększanie. Ponadto pobudza spermatogenezę u mężczyzn oraz podnosi poziom wolnego testosteronu we krwi. Podnosi sprawności seksualne mężczyzn.
 • Żeń-szeń – podnosi libido, działa w problemach z erekcją. Zawarte w żeń-szeniu ginsenozydy zwiększają uwalnianie w organizmie tlenku azotu, który wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych, powodując zwiększony napływ krwi do penisa.
 • Korzeń maca – poprawia popęd płciowy u mężczyzn oraz poprawia erekcję. Poprawia produkcję spermy i ruchliwość plemników. Jest dużym źródłem białka, a także dostarcza organizmowi niezbędne aminokwasy, w tym argininę, która odpowiada m.in. za dopływ krwi do męskich narządów płciowych.
 • Muira Puama – wykorzystywana jest jako środek zapobiegający zaburzeniom seksualnym u mężczyzn. Zapobiega przedwczesnym wytryskom, wzmacnia funkcje seksualne, pomaga utrzymać mocną i długą erekcję.
 • Palma sabałowa – wspomaga libido. Wspomaga funkcje seksualne i chroni testosteron przed zmianą w niepożądany dihydrotestosteron. Przeciwdziała kłopotom z prostatą.
 • Liść Damiana – wspiera sprawność seksualną, zwiększa libido, wydłuża i zwiększa erekcję.

PeniSizexl dawkowanie

PeniSizeXL należy stosować 2 razy na dzień po 1 kapsułce. Pierwsza kapsułka powinna zostać zażyta ok. 20 minut przed porannym posiłkiem. Drugą kapsułkę należy wziąć na ok. 30-40 minut przed stosunkiem. W dni pozbawione aktywności seksualnej druga kapsułka powinna zostać zażyta ok. 20 minut przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

PeniSizeXL opinie

penisizexl

Wypróbowałem PeniSizeXL i uważam, iż to stanowił strzał w dziesiątkę. Już absolutnie nie będę miał się za przeciętniaka. Zyskała na tym nie tylko moja nowa partnerka, ale także pewność siebie, która rosła razem z członkiem.

Jan, 25

Jestem po 5 tygodniach kuracji. Nasze pożycie seksualne jest bardziej udane niż 20 lat temu. Jak to możliwe? Znamy swoje ciała możemy się porozumiewać bez słów, wiemy jak zaspakajać nasze potrzeby. PeniSizeXL dostarczył mi energię dwudziestolatka. A rozmiar? Cóż, moja żona także zaczęła zachowywać się jak dwudziestolatka, to zapewne najlepsze potwierdzenie skuteczności kuracji.

Peter, 51

Chociaż lekarze gwarantują, że to nie rozmiar a finezja jest najważniejsza, większość panów ma na tym punkcie kompleks. Takie problemy można usunąć w naturalny sposób, powiększenie penisa jest całkiem proste i operacja nie jest wymagana.

Po pierwsze trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że pod wpływem różnego rodzaju czynników jego rozmiar ulega zmianie. Penis robi się mniejszy pod wpływem zimna, strachu, zmęczenia, niestety także wraz z upływem lat staje się mniejszy.

Sposoby na powiększanie penisa

 • Można na przykład ćwiczyć, w tym celu warto udać się do seksuologa. Oczywiście ćwiczenia nie zmienią rozmiaru penisa na stałe, tak samo jak tabletki czy żele. Odpowiednio dobrane treningi wykonywane z regularną częstotliwością mogą dać nawet dobre efekty, przy czym nie można z nimi przesadzić.
 • Dużym zainteresowaniem cieszą się także specjalistyczne pompki próżniowe, które buduje się z akrylowego cylindra oraz pompki. Jej działanie polega na tym, że wokół penisa tworzy się podciśnienie, dzięki czemu napływa do niego krew wywołująca erekcję. Pompkę wykorzystuje się nie jedynie do powiększania penisa, ale również jako alternatywny sposób dla środków farmakologicznych, sprzęt tego typu zalecany jest osobom po urazach kręgosłupa. Z pompki należy korzystać nie dłużej niż 20 minut, należy pamiętać też o tym, aby nie pompować jej zbyt mocno, ponieważ może dojść do uszkodzenia naczyń krwionośnych.
 • Na rynku są dostępne również specjalne tabletki na powiększenie penisa oczywiście nie wszystkie będą skuteczne, pamiętajmy, aby dokładnie czytać skład wybranych produktów. Tabletki na zwiększenie członka powinny posiadać w swoim składzie naturalnego pochodzenia składniki, najlepiej sięgać po środki ze sprawdzonych źródeł, aby nie zrobić sobie krzywdy. Tabletki nie tylko mają wpływ na zwiększenie rozmiaru penisa, ale zwiększają ponadto popęd seksualny, dzięki temu współżycie jest bardziej satysfakcjonujące dla obojga partnerów.
 • Chociaż dziś można znaleźć bardzo dużo różnego rodzaju środków, które teoretycznie mają wpływać na męskość, tak naprawdę trzeba wiedzieć, że na stałe powiększenie członka jest możliwe jedynie poprzez zabiegi chirurgiczne. Operacja powiększenia penisa jest zalecana wyłącznie w uzasadnionych przypadkach, ponieważ wiąże się z poważnym ryzykiem, w niektórych przypadkach może dojść do nieodwracalnego uszkodzenia funkcji prącia tj. mężczyzna może utracić zdolność do uzyskiwania wzwodu i erekcji.

Naturalne sposoby na zwiększenie penisa są bezpieczne, zabiegi wiążą się z dużym ryzykiem, dlatego nie należy się na nie decydować. Trzeba mieć na uwadze, że rozmiar penisa nie jest najważniejszy, a kompleksy zawsze są wynikiem psychiki.

Duży penis to dla większości mężczyzn lepsze poczucie własne wartości i lepsza samoocena. Chociaż kobiety twierdzą, że rozmiar penisa podczas zbliżenia tak naprawdę nie ma znaczenia i bardziej ważna jest czułość a nawet fantazja partnera, dla panów jest to bardzo ważna kwestia, której poświęcą dużo czasu.

Rozmiary penisów różnią się, uzależnione są od pochodzenia oraz predyspozycji genetycznych. Rozmiar tak naprawdę nie jest ważny w czasie zbliżenia, najistotniejszym czynnikiem, który gwarantuje udane współżycie jest fantazja i miłość partnera. Nie mniej jednak, mężczyźni mimo wszystko wolą posiadać przyrodzenie o pokaźniejszych wymiarach.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 6

No votes so far! Be the first to rate this post.