Produkty

VaricOff na żylaki i pajączki

5
(3)

Żylaki są niekorzystnym problemem zdrowotnym, związanym z występowaniem nabrzmiałych i poszerzonych żył. Niewydolność uwydatnia się w szczególności na kończynach, dając nieestetyczny efekt sinych “pajączków” i ciemnych żyłek. Oprócz kwestii związanej z niekorzystnym wyglądem nóg, nieleczone żylaki mogą oddziaływać także na inne aspekty naszego zdrowia. Warto zatem z nimi walczyć i próbować je usunąć dostępnymi sposobami. Sprawdzamy dzisiaj charakterystykę VaricOff, czyli preparatu dedykowanego osobom, zmagającym się z problemem żylaków.

Jak powstają żylaki i kto jest na nie szczególnie narażony?

Zmiany żylakowe, pojawiające się najczęściej u osób po ukończeniu 40 roku życia, stanowią dokuczliwy problem nie tylko ze względów estetycznych. Choć warto i tak zahaczyć o tę kwestię: mogą się one stać przyczynkiem do problemów psychicznych, skutkują osłabieniem samooceny i dużymi nerwami. Duży problem, związany z żylakami, wiążę się także ich oddziaływaniem na zdrowie fizyczne. Okazuje się, że żylaki to nic innego jak uwidoczniony efekt niewydolności krążenia żylnego. Oznacza to, że żyły z jakiegoś powodu wydłużają się, a ich podskórny przebieg staje się nieregularny. Organem pompującym naszą krew jest serce. Musi ono nieustannie przetłaczać ogromne ilości krwi, bez najmniejszej chwili odpoczynku.

Po pewnym czasie, wraz z biegiem lat, ulega ono osłabieniu. Pracuje mniej wydajniej, a w przypadku problemów z zastawkami, kłopot może pojawić się szybciej. Na niekorzyść działają także: siedzący tryb życia, niewłaściwa dieta, uwarunkowania genetyczne. Duże ciśnienie krwi, które nie znajduje prawidłowego ujścia, zaczyna rozpierać żyły, skutecznie je poszerzając. Te zaś, nie potrafiąc wrócić do wcześniejszej długości, stają się dłuższe i kręte. Tak powstają żylaki, na które narażone są przede wszystkim osoby pracujące na stojąco, posiadające ubogą dietę, czy prowadzące statyczny tryb życia. Kiedy już się pojawią, to domowe sposoby na żylaki mogą nie zdać egzaminu. Trzeba działać zdecydowanie, aby uniknąć kolejnych problemów związanych m.in. z pojawianiem się twardziny, owrzodzeń czy nieestetycznych wyprysków.

VaricOff – najlepsza maść na żylaki i pajączki?

Jednym z popularnych preparatów, dedykowanych osobom zmagającym się z problemem rozszerzonych żył, jest VaricOff. Jest to nic innego jak krem na żylaki, który wmasowywany w skórę niweluje dotychczasowe żylaki i zapobiega powstawaniu nowych. Preparat na żylaki na nogach jest w formie wygodnej tubki, łatwej w wyciskaniu. Całkowita waga produktu wynosi 100 gram, wobec czego starcza na długi okres użytkowania. Produkt został opracowany z myślą o pielęgnacji skóry, zmagającej się z omawianymi problemami. Naturalny skład produktu zawiera szereg wartościowych elementów, wielotorowo oddziałujących na ludzki organizm. Głównym celem stosowania VaricOff jest chęć zwalczania żylaków i redukowania pajączków. Co więcej, nie jest to krem wyłącznie na żylaki i pajączki, czyli na widoczne zmiany podskórne. Produkt niweluje także obrzmienie na kończynach, redukuje ból i uczucie ciężkości. Składniki uzupełniające kremu nawilżają i pielęgnują skórę, która może być bardziej narażona na czynniki zewnętrzne.

varicoff

Model oddziaływania preparatu na żylaki. Czy to najlepszy krem na żylaki i pajączki?

VaricOff wykazuje działanie redukujące problem nabrzmiałych żył. Składniki aktywne, zawarte w składzie preparatu, są doceniane ze względu na wpływ na krążenie. Oddziałują one w bezpośrednim kontakcie ze skórą: wchłaniają się w pełni po kilku minutach od nałożenia niewielkiej warstwy kremu. Preparat przenika do wnętrza ciała, dostając się do krwioobiegu. Tam składniki aktywne mogą oddziaływać na problem, niwelując problem żylaków i ograniczając występowanie pajączków. Drugim efektem działania jest wpływ na zniwelowanie problemów z opuchlizną. Bardzo często towarzyszy ona zmianom żylakowym, będąc często pierwszym symptomem zbliżających się kłopotów. VaricOff oddziałuje redukując ból, obrzęk i uczucie zmęczenia nóg (często opisywanego jako poczucie ciężkości). Jak podkreśla producent, VaricOff działa na sześciu frontach:

 1. krążeniowym;
 2. redukującym ciężkość;
 3. dającym ulgę;
 4. zapobiegającym bolesnym skurczom;
 5. stanowiącym wsparcie dla pozbycia się żylaków;
 6. pomocniczo do redukowania obrzęków.

Jak pozbyć się żylaków? Skutecznymi składnikami!

Tajemnica działania VaricOff ukryta jest w wyjątkowym składzie preparatu. Do stworzenia kremu na żylaki wykorzystano szereg dobroczynnych substancji, redukujących omawiany problem. Połączenie sześciu głównych składników aktywnych pozwala podjąć skuteczną walkę o eliminację żylaków. Co więcej, skład produktu został opracowany tak, aby przynosić korzyści całemu organizmowi. Zmobilizowanie całego ciała do walki stanowi ważny punkt, który bywa bardzo często bagatelizowany przez osoby zmagające się z problemem żylaków. Często stosuje się domowe sposoby na żylaki, zapominając o oddziaływaniu również “od wewnątrz”. W składzie VaricOff znajdziemy:

 • Ekstrakt z kasztanowca (elastyczność, uszczelnienie żył, lepszy przepływ krwi);
 • Trokserutyna (działanie anty-obrzękowe, poprawa krążenia);
 • Diosmina (wytrzymałość, elastyczność i lepsze krążenie);
 • Hesperydyna (wzmocnienie, redukcja napięcia w ściankach, niwelowanie zastojów krwi);
 • Arnika (odbudowa tkanek, redukcja stanów zapalnych);
 • Babka lancetowana (oczyszczenie, redukcja obrzęków).

VaricOFF -33%

Krem na żylaki i pajączki – jak stosować?

Skład preparatu VaricOff jest na tyle bezpieczny, iż przedawkowanie produktu poprzez wcieranie w skórę jest praktycznie niemożliwe. Przekonuje o tym producent, wskazując, że najlepszy krem na żylaki i pajączki może być stosowany w zależności od potrzeb użytkowniczki/użytkownika, czyli nawet kilka razy dziennie. Aplikacja kremu polega na wyciśnięciu z tubki niewielkiej ilości kremu. Po dokładnym wsmarowaniu w miejsce występowania żylaków, pozostawiamy go do wchłonięcia. Warstwa nie powinna być zbyt gruba: umożliwmy naszej skórze swobodne oddychanie. Jeśli kremu będzie zbyt dużo, będzie on się wolniej i mniej efektywnie wchłaniał. Preparat powinien być stosowany regularnie i systematycznie.

Efekty działania i opinie zadowolonych użytkowników

varicoff

Dotarliśmy do komentarzy, wystawianych przez użytkowników VaricOff. Co warte podkreślenia, w znacznej większości były to pozytywne opinie, zaświadczające o dobrodziejstwach płynących ze stosowania kremu na żylaki. Warto w tym kontekście przytoczyć jedną z opinii, wysłaną przez zadowoloną użytkowniczkę VaricOff:

Co na żylaki? Zdecydowanie VaricOff. Zmagałam się z tym problemem przez pięć długich lat. Problem z widocznymi pajączkami i żylakami był skutkiem długiej pracy jako fryzjerka. Wielogodzinne stanie w miejscu zrobiło swoje… niestety. Sięgnęłam po krem na żylaki, ale podświadomie nie wierzyłam, że co cokolwiek pomoże. W końcu jak coś, co się po prostu wklepuje w nogę, może zadziałać? Przełamałam się jednak i zaczęłam stosować go regularnie. Efekty były naprawdę pozytywne. Większość żylaków się tak jakby wchłonęła, a pajączki stały się niewidoczne. Krem stosuje cały czas, ponieważ widzę dokładnie konkretne efekty.

VaricOFF PROMOCJA

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.